Pandemická situace nás téměř na dva roky donutila přerušit pořádání tradičních sportovních a společenských akcí pro naše zaměstnance.  Věříme, že s Covidem už žít umíme, a proto máme na letošek již vymyšlený nový plán.

Koncem dubna vyrazíme autobusen relaxovat do termálů v Dunajské Stredě. Cyklisté se pak na 1.máje projedou unikátní přirodou běžně nepřístupného vojenského újezdu Libavá v rámci veřejné Akce Bílý kámen. O čtrníct dní později vyzkoušíme další proslulé lázně v rakouském Laa.  21. května se vydáme za turistikou do Jeseníků.

11. června uspořádáme tradiční Dětský den a následující sobotu vyrazíme s podporou zkušených kormidelníků Peřejtours na Dyji ze Znojma. Pak si dáme měsíc pauzu, ale 23. července se sejdeme na Plumlovské přehradě. Ti, co si zatím netroufají na řeky, si zde budou moci bezpečně vyzkoušet všemožná plavidla od paddleboardů, přes nafukovací kanoe a kajaky až po nejrychlejší seakayaky. Ještě uvidíme, zda vymyslíme nějakou další zajímavou akci na podzim – asi by to chtělo něco zajímavého pro „nesportovce“.  Jisté je, že letošní rok zakončíme opět dvěma tradičními adventními zájezdy na vánoční trhy. Kam přesně to bude?  Nechejme se překvapit.

adventní výlet, vánoční trhy